TERASOS - NAUDINGA INFORMACIJA APIE TERASAS

Naudingos nuorodos

Medienos kompozitasMūsų siūlomų medienos kompozito terasų

SAVYBĖS:
 atsparumas drėgmei, temperatūros svyravimams, pūvimui, grybelio ir vabzdžių poveikiui, neturi atplaišų. Montuojasi paprastai ir greitai. Nereikia pastovios priežiūros. Galima plauti vandeniu naudojant aukšto slėgio įrangą.

ĮRENGIMAS: Terasą galima montuoti tik ant tvirto pagrindo (betoninio pamato, plytelių, pjedestalų ir  pan.). Kad ateityje neturėtumėte problemų su žole, įrenginėdami terasos pagrindą panaudokite geotekstilės plėvelę. Kad terasa ilgiau tarnautų patartina ją įrengti su 1 % nuolydžiu vandeniui nubėgti. Terasos apatinę konstrukciją (ypatingai, jei ji medinė) būtina ventiliuoti. Terasos elementai, veikiami vandens ir temperatūros svyravimų plečiasi ir traukiasi – todėl terasos konstrukcijoje būtina palikti montavimo instrukcijose nurodytus tarpelius. Terasos elementų tvirtinimui naudokite nerūdijančio plieno medvaržčius. Visus medienos kompozito gaminius galima apdirbti standartiniais medienos pjovimo įrankiais (rekomenduojame pjūklus smulkiais dantukais). Daugiau informacijos rasite mūsų terasų klojimo instrukcijoje.  

ATLIEKOS: gali būti utilizuojama su įprastinėmis namų šiukšlėmis.

PRIEŽIŪRA: valosi paprastu šepečiu naudojant vandenį. Riebalų ar tepalų dėmes galima valyti valikliais be tirpiklių.

SUDĖTIS: 55 % mediena, 30 % polietilenas, 15 % stabilizuojantys priedai.

SERTIFIKATAI: CE, ISO9001/14001. SGS ir INTERTEK testai.

PAGAMINTA: Kinijoje, Linyi Xiangyun Wood-plastic Composite Co. 

Kaučiukmedžio terasos

Kaučiukmedžio terasos privalumai:

-  Pažangiausios struktūros medinė terasa, suklijuota iš 12-os kietmedžio sluoksnių, kurių kiekvienas papildomai impregnuotas ir apsaugotas nuo pūvimo ar vabzdžių poveikio;

-  Itin stabilios bei tiesios lentos, patogus ir lengvas montavimas;

-  Didžiausias medinių terasų ilgis rinkoje – net 5 ir 2,25m ilgio;

-  Ekologiškai tvarus gaminys – kaučiukmedis, tai antrinė žaliava po pirminio latekso išgavimo iš suaugusių kaučiukmedžių;

-  Po sumontavimo rekomenduojamas alyvavimas natūraliomis WOCA (Danija) alyvomis.

- 15 metų garantija atsisluoksniavimui; Viso gyvenimo garantija nuo medienos kenkėjų. 

-  Mediena sertifikuota FSC – žaliava naudojama tik iš tvariai valdomų miškų ūkių. 

Instrukcijos
Terasos - Medienos Plastiko Kompozito terasų pranašumai  prieš terasas iš medienos

Terasos - Lengvesnis įrengimas ir priežiūra

Terasos - Medienos Plastiko Kompozito (toliau WPC ) terasos jau gamykloje yra paruoštos tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį.  Paklojus terasą, jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti. Laikui bėgant jos nereikia atnaujinti. WPC terasa atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų. Saugumas Skirtingai nuo daugelio tradicinių medienos terasų, WPC terasos nepleišėja ir neskilinėja,  todėl tokia terasa galėsit vaikščioti nebijodami įsivaryti rakštį. WPC terasos yra rifliuotos, todėl daug mažiau slidžios.

Terasos - Ilgas tarnavimo laikas

Tradicinės medinės terasos būna  gražios, bet ne ilgam. Jos greitai priverstos atiduoti duoklę šlapiems pavasariams, karštoms vasaroms ir šaltoms žiemoms. Medis išblunka, suskilinėja ir deformuojasi, o WPC terasos sukurtos tam, kad be didelės priežiūros Jums tarnautų dešimtis metų. 

Terasos - Platus spalvų ir priedų pasirinkimas

WPC terasų gamintojai siūlo spalvų pasirinkimo įvairovę – dauguma jų atkartoja naturalias, gamtoje sutinkamas spalvas, bet galima rasti ir išskirtinių, Jūsų būsto dizainą atitinkančių spalvų. Be to, kad WPC terasa atrodytų dar gražesnė ir pilnai įrengta, dauguma gamintojų turi tų pačių spalvų įvairių terasos priedų – pradedant kapmpukais ir apkalimo lentutėmis, baigiant turėklais, vartais ir augalų dėžėmis. 

Terasos - Ilgo laikotarpio kaina

Pradinė Lietuvoje naudojamų terasų (pušies, maumedžio) kaina dažniausiai bus mažesnė nei WPC terasų. Tačiau jei suskaičiuoti medienos terasos įrengimo ir nuolatinės priežiūros kaštus, jau po keletos metų WPC terasos tampa pigesnės nei medinės. Jei atsižvelgit, kad net ir prižiūrint medinę terasą po 10 metų kai kurias (jei ne visas) lentas vis tiek reiks keisti, tai WPC terasų pasirinkimas leis sutaupyti Jums daugiau nei dvigubai. gerosterasos.lt

 

El.paštas